Praktyczne, szybkie i niezniszczalne wehikuły. Samochody niezwyczajne, małe, mające wyraźnie opływowy kształt ciała, posiadające radioodtwarzacze CD. Maszyny zgrabne, o gigantycznej zalecie szybkiego przemieszczania się. A wszystko po to, ażeby podnieść zadowolenie współczesnego człowieka. Udoskonalanie aut odbywa się od chwili patentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże poprawień są powstałe już w aktualnych okresach auta elektryczne czy też AppRadio. To wozy, którym wystarczy jedynie jedynie prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć auto do kontaktu i zostawić do ładowania. Jednak te pojazdy są w stanie przejechać tylko 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, iż takie samochody są w stanie zatrzymać się na środku autostrady, lub na odwrót – opustoszałego pola, ponieważ najzwyczajniej w świecie się wyładują. Nowością w świecie samochodów od roku 2013 jest wprowadzenie pojazdu bez kierowcy. Nowością są też innowacyjne wzmacniacze.

Wozy te nie potrzebują człowieka, a w związku z tym i prawa jazdy. Takie machiny pozostały przyjęte do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą również o latających autach, w których głośniki i subwoofery to fundament. To ogólne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Jedynie czy uda się wynaleźć sposób i opatentować takie samochody? To na pewno byłoby porywające doświadczenie dla koneserów aut oraz prostych ludzi, chcących odmiany. Dobrą odmianą są również akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w czasach antycznych wiedzieli, że przemieszczanie się o sile własnych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki ekspresowo się męczy i nie jest zaprojektowany, żeby błądzić przez dużo godzin, lub nawet dni. Widoczny każdego dnia transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla wigoru. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały przeróżne pierwotne wozy.

pioneer

Radioodtwarzacz

Nawigacja Audio-video pioneer

głośniki pioneer